اعلام نتایج آزمون دکتری ۱۴۰۱-۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری 1401 یک روز زودتر از زمان بندی سازمان سنجش در ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۱ اعلام شد. در این تاریخ، کارنامه آزمون دکتری به عنوان نتایج مرحله اول آزمون دکتری روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

به گزارش پی اچ دی تلنت PhDTalent احتمال این وجود دارد که نتایج دکتری 1401 زودتر از موعد و در اواخر فروردین نیز اعلام شد.

مهلت انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱

مهلت انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱ تا یکشنبه ۲۸ فروردین ماه می باشد و در صورت تمدید اطلاع‌ رسانی می شود.

☚ خبر پیشنهادی را بخوانید: نتایج اولیه آزمون دکتری ۱۴۰۱

زمان اعلام نتیجه انتخاب رشته دکتری برای دعوت به مصاحبه دکتری

تاریخ اعلام نتیجه انتخاب رشته آزمون دکتری ۱۴۰۱ در نیمه دوم اردیبهشت و از طریق سایت سازمان سنجش sanjesh.org اطلاع رسانی می شود. نتیجه انتخاب رشته کنکور دکتری گزارشی از وضعیت دعوت به مصاحبه دکتری در هر کد رشته محل می باشد. همچنین در کارنامه انتخاب رشته دکتری، تراز آخرین رتبه دعوت شده به مصاحبه دکتری در هر رشته محل اعلام می شود.

☚ درباره کارنامه انتخاب رشته بخوانید: کارنامه نتایج انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱

تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری - نتایج مصاحبه دکتری

نتایج نهایی آزمون دکتری ۱۴۰۱ در نیمه اول شهریور ماه پس از انجام مصاحبه دکتری اعلام می شود. نتایج مصاحبه دکتری به عنوان نتایج مرحله دوم آزمون دکتری بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. پذیرفته شدگان نهایی می توانند با توجه به اطلاعیه های ثبت نام به عنوان دانشجوی دکتری در دانشگاه مورد نظر برای سال تحصیلی 1401-1402 ثبت نام کنند.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری بدون آزمون آزاد

در مرحله اعلام نتایج اولیه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد، مدارک متقاضیان دکتری استعداد درخشان توسط این دانشگاه بررسی می شود و سپس با توجه به ظرفیت پذیرش به شیوه بدون آزمون ، از داوطلبان برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد دعوت می کند .

نتایج انتخاب رشته دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 1401 در هفته اول خرداد ماه بر روی سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی azmoon.org قرار می گیرد.

پس از اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401، داوطلبانی که در این مرحله، دعوت به مصاحبه یک یا چند واحد دانشگاه آزاد دعوت شده اند، ابتدا می بایست هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را به ازای هر رشته گرایش که قصد شرکت در مصاحبه آن را دارند، پرداخت نمایند.

تاریخ انتشار نتایج نهایی دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد

نتایج نهایی دکتری بدون آزمون آزاد 1401 در شهریور ماه توسط سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر می شود. تاریخ های اعلام نتایج در صورت تغییر در همین صفحه بروز رسانی خواهند شد.

اخبار اعلام نتایج آزمون دکتری

پی اچ دی تلنت با رصد اخبار مربوط به نتایج آزمون دکتری، به سرعت آخرین اخبار و گزارش ها را درباره نتایج آزمون دکتری در سایت خود منتشر می کند.

آخرین اخبار اعلام نتایج آزمون دکتری 1401
  • فرصت انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱

    مهلت انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱ ، بسیار اهمیت دارد چرا که فرصت انتخاب رشته دکترای 1401 ممکن است مجددا تمدید نشود بنابراین از آخرین فرصت خود برای انتخاب رشته دکترا استفاده کنید.

  • کارنامه نتایج انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱

    زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱ و دریافت کارنامه انتخاب رشته دکتری ؛ کارنامه دوم آزمون دکتری ۱۴۰۱ چه زمانی منتشر می شود و فرم صلاحیت عمومی دکتری چیست

  • نتایج اولیه آزمون دکتری ۱۴۰۱

    نتایج اولیه آزمون دکتری ۱۴۰۱ در سایت سازمان سنجش اعلام شد: نتایج دکتری ۱۴۰۱ یک روز زودتر بصورت کارنامه اولیه منتشر شد.

پاسخ سوالات پرتکرار
زمان اعلام نتایج اولیه یا مرحله اول آزمون دکتری چه موقع است؟

نتایج اولیه آزمون دکتری ۱۴۰۱ در ۲۳ فروردین ماه اعلام شد و همکنون بر روی سایت سازمان سنجش sanjesh.org قرار گرفته است.

نتایج انتخاب رشته دکتری برای دعوت به مصاحبه چه موقع اعلام می شود؟

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری در نیمه دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ بر روی سایت سازمان سنجش sanjesh.org قرار می گیرد.

اعلام نتایج نهایی یا مرحله دوم آزمون دکتری در چه زمانی است؟

نتایج مرحله دوم آزمون دکتری در نیمه اول شهریور سال ۱۴۰۱ منتشر می شود.

نتایج دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد چه موقع منتشر می شود؟

نتایج اولیه دکتری بدون آزمون ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد در خرداد و نتایج نهایی پس از انجام مصاحبه دکتری در شهریور ماه و از طریق سایت مرکز سنجش دانشگاه آزاد اعلام می شود.

تاریخ انتشار اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد و اطلاعیه های مرتبط با دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۱ توسط پی اچ دی تلنت نیز اطلاع رسانی می شود.